עיצוב סנטר

סנטר נסוג או קטן מדי עלול להשפיע מאוד על מראה הפנים ובעיקר על הפרופיל.

נכון הדבר גם לגבי סנטר בולט ומחודד מדי. לעיתים, אנו נתקלים בתופעה שבעת הדיבור מופיעים קמטוטים באזור הסנטר, אנו מכנים תופעה זו בשם "עור תפוז".

אם בעבר, שינוי שכזה היה דורש התערבות כירורגית ושימוש בשתל, הרי שכיום טיפול אסתטי לא פולשני לעיצוב הסנטר הוא אפשרות מצוינת עבור מטופלים המעוניינים להשיג מראה צעיר ואטרקטיבי ללא סיכוני הניתוח.

תמונות עיצוב סנטר לפני ואחרי

לתיאום פגישת ייעוץ לעיצוב הסנטר

פיסול פנים - עיצוב סנטר

כמו כל איבר בפנים גם הסנטר נפגע מתהליך ההזדקנות. הסנטר תוחם את הפנים ומשלים מראה אסתטי. עקב היותו מרכזי הוא משווה מראה סימטרי ומשפיע מאוד על מסגרת הפנים.

גודל הסנטר, מיקומו וכמובן גם המרקם שלו ביחס לשאר אברי הפנים הם שיוצרים בסופו של דבר את המראה הכללי, פרופורציות במקום הזה הן הכרחיות למראה סימטרי יפה.

תחום האסתטיקה כולל בתוכו מגוון רחב של טיפולים לשיפור ותיקון המראה כגון: מילוי שקעים מתחת לעיניים, עיבוי שפתיים, צוואר מזדקן וכן הטיפול הפופולרי עיצוב הסנטר. טיפול זה ניתן גם כטיפול משלים לשאר הטיפולים האסתטיים בשל מיקום הסנטר והשפעתו על הסימטריה הכללית של הפנים, או כטיפול נפרד בפני עצמו

דרכי טיפול

פיסול הסנטר לא כרוך בהכרח בהליך כירורגי. הוא נעשה לאחר אלחוש מקומי ובאמצעות מחט דקיקה או קנולה מחדירים חומר מילוי לאזור הסנטר במטרה להדגיש או להאריך אותו. ההליך הטיפולי לא אורך זמן רב וניתן לחזור אחריו לפעילות שגרתית.

ניתן להשתמש לפי הצורך בבוטוקס – אשר מאפשר לטפל במראה "עור תפוז" של הסנטר וכן להרים את זוויות הפה.

סיכונים ותופעות לוואי

פיסול הסנטר אינו כרוך בדרך כלל בסיכונים, יחד עם זאת תיתכן נפיחות ואדמומיות קלה באזור המטופל והיא תימשך לכל היותר מספר שעות עד מספר ימים לאחר הטיפול. תוצאה סופית תראה לאחר מספר ימים.

סיכום

טיפול עיצוב הסנטר חיוני ליצירת מראה אסתטי של פרופיל הפנים. הטיפול קצר ויעיל עם תוצאות משמעותיות מאוד עקב היות הסנטר אזור מרכזי בפנים המשלים את קו הלסת ותוחם את מראה הפנים. אסתטיות במקום הזה היא הכרחית ויש לה השפעה על שאר אברי הפנים.

תיאום פגישת ייעוץ עם ד״ר דוידסון

שאלות ותשובות עיצוב סנטר

הסיבה העיקרית היא מולדת, אנטומית. בנוסף לכך עקב איבוד אלסטין וקולגן האחראים על מיצוק העור. סיבה נוספת, הינה איבוד טונוס השרירים והספיגה שעוברת העצם במשך השנים. כתוצאה מכך מתקבל עור רפוי.

עיצוב סנטר עשוי להתאים לכל אדם המעוניין בשיפור בגודל הסנטר ובצורתו. ועל ידי כך שמירה על הפרופורציות הנכונות בפנים.

בייעוץ ראשוני ע"י ד"ר דוידסון שרון ייקבע הטיפול, יאובחנו א-סימטריות (סנטר נסוג, סנטר בולט) ויתוכנן עיצוב הסנטר כדי להשיג את התוצאה האידאלית למטופלת.

משך הטיפול כ- 15-20 דקות, האזור נמרח בהרדמה מקומית כדי להבטיח את נוחות הטיפול.

לסנטר נסוג יוזרק חומר מילוי על בסיס חומצה היאלורונית או קלציום הידרוקסיד

לסנטר בולט יתר על למידה ניתן לעצב את השפה העליונה כדי לשפר את הפרופורציות ולהחזיר את האיזון לפנים.

ל"עור תפוז", ניתן להזריק בוטולינום טוקסין להחליש את השריר ולהחליק את העור.

במהלך הטיפול צפויה אי נוחות מינימלית אך ללא כאבים. תוצאות הטיפול תתקבלנה מידית, עלולה להופיע נפיחות קלה שתחלוף תוך כמה ימים. התוצאה נשמרת כשנה.

שיפור בצורת הסנטר ייראה מיד לאחר הטיפול. כל נפיחות תיפתר במהלך כשבוע שלאחר הטיפול.

מומלץ להגביל פעילות ב-12 שעות לאחר טיפול עיצוב הסנטר. לאחר מכן ניתן לחזור לשגרת פעילות רגילה.

במקרים מסוימים עלולות להופיע חבורות ויכולה להיווצר נפיחות ואי נוחות קלה. תופעות לוואי הן נדירות.

עיצוב סנטר תמונות לפני ואחרי

ייעוץ לטיפול עיצוב סנטר עם ד״ר דוידסון