מילוי קמטים

תחום הטיפולים האסתטיים זוכה לביקוש רב בזכות העלייה המתמדת בתוחלת החיים וקיום אורח חיים מודרני.

קמטים דינאמיים

קמטים נוצרים כתוצאה מהתכווצות שרירי הפנים. קמטי ההבעה אלו משנים את צורת הפנים כאשר אנחנו שמחים, צוחקים, עצובים, בוכים או מבוהלים. ללא שרירים אלו הפנים היו נראים חסרי חיים כמסכה.

בגיל צעיר, כאשר עור הפנים חלק ומתוח, רואים את הקמטים והקמטוטים רק כאשר השריר מכווץ . לאחר מכן ,בעת שהשריר נרפה, העור חוזר להיות ישר וחלק .בגיל מבוגר יותר, עור הפנים פחות גמיש ויותר רפוי. הוא איננו נמתח בחזרה כאשר השרירים כבר לא מכווצים. בשלב זה נראים בבירור קמטוטים ואף קמטים על עור הפנים.

קמטים סטאטיים

הקמטים נובעים מאבדן נפח הרקמה התת עורית, כמות ואיכות הקולגן והאלסטין, שני מרכיבים חשובים המעניקים גמישות לעור, פוחתת. כמו כן נגרעת גם כמות השומן התת עורי. חשיפה מרובה לשמש תורמת גם היא למראה מקומט ויבש של הפנים.

טיפול קצר ויעיל של החזרת נפחים ומילוי קמטים נותן מענה מידי לשמירה על חיוניות, יופי ונעורים לאורך שנים. עבור רבים מאיתנו הנעורים אינם מתבטאים רק בנפש, אלא גם בגוף ובאבריו, טיפול בחומרי מילוי ובוטוקס נותן פתרון פשוט לבעיה.

שיטות הטיפול:

קיימות שיטות רבות ומגוון רחב של טיפולים להעלמת קמטים. שימוש בחומרי מילוי קבועים או בחומרי מילוי זמניים, הזרקת בוטוקס או שומן עצמי וטיפולי מזותרפיה. מטרתם של כלל הטיפולים היא שמירה על עור בריא, צעיר ורענן.

תמונות טיפולי לפני – אחרי :