חומר מילוי

חומרי המילוי אשר בשימוש ורלוונטיים לטיפולים כיום, מיוצרים רובם מחומצה היאלורונית. חומצה הילוארונית מיוצרת במעבדות מחקר מובילות בעולם שהצליחו לפענח את תכונותיה המדויקות של החומצה ולהפיק אותה במרקמים ומינונים שונים הנותנים מענה לכל סוגי הקמטים והצערת העור.

חומרי מילוי-הסוגים השונים

רוב חומרי המילוי אשר בשימוש ורלוונטים לטיפולים כיום, מיוצרים מחומצה היאלורונית. (חומצה הילארונית היא חומצה טבעית של מולקולות סוכר הנמצאות בין תאי העור בגופנו) חומצה הילארונית מיוצרת במעבדות מחקר מובילות בעולם שהצליחו לפענח את תכונותיה המדוייקות של החומצה ולהפיק אותה במרקמים ומינונים שונים הנותנים מענה לכל סוגי הקמטים והצערת העור. לאחר תקופה של מספר חודשים,תלוי בריכוז החומצה הילארונית, החומצה מתפרקת ומופרשת במלואה מהגוף

חומרי מילוי טבעיים

רסטילן הוא כוכב חדש ומתקדם בטיפול בקמטים, הוא מבוסס על ג'ל של חומצה היאלורונית המופק על ידי תסיסת חיידקים בהנדסה גנטית. הרסטילן מיוצר כחלקיקי ג'ל ומתאים ביותר לטיפול בקמטוטים סביב הפה, עיבוי השפתיים ומילוי השקעים מתחת לעיניים.

Stylage הינו חומר המילוי היחיד המכיל ג’ל של חומצה היאלרונית בשילוב עם אנטיאוקסידנט טבעי.
Stylage מיוצר ע”י מעבדות Vivacy ,חברת ביוטכנולוגיה מצרפת , המפתחת ,מייצרת ומפיצה מוצרים המבוססים על חומצה היאלרונית) החברה אשר משווקת את המוצרים בישראל היא -alphamedix . במעבדות Vivacy , יוצרים פתרונות חדשניים בשיתוף הדוק עם רופאים ומומחים ברפואה אסתטית מרחבי העולם.מגוון מוצרי Stylage נועד להענקת לחות וטיפול בקמטים ופגמים בעור.Stylage הינו תוצאה של טכנולוגיה מתקדמת היוצרת חומצה היאלרונית מצולבת הנספגת לחלוטין.

קו המוצרים הינו בעל אישור CE אירופאי ואישור משרד הבריאות הישראלי ומשווק בשביעות רצון גבוהה בלמעלה משבעים מדינות.

רדיאס – הרדיאס מופק ממינרל הקיים בעצמות גופנו, הסידן. הרדיאס הינו חומר סינטטי המגיע בצורת ג'ל נוזלי ויתרונו הוא בכך שעמידותו בגוף גבוהה מאוד, והנפח שהוא מייצר גדול יותר משל שאר חומרי המילוי.

ג'ובידרם – הג'ובידרם מבוסס ברובו על חומצה היאלורונית והוא מגיע ב-2 גרסאות: 24HV ו30HV. השוני הוא בריכוז החומר, (ריכוז גבוה יותר לקמטים עמוקים יותר ולהפך). הגו'בידרם מוחדר לשכבת הדרמיס האמצעית והעמוקה והוא מתאים בעיקר לקמטים בצידי הפה ובצידי האף, מילוי שפתיים ומיצוק לחיים.