העלמת קמטים

העלמת קמטים ניתן לבצע בשיטות טיפול שונות. בין השיטות השונות ניתן למנות העלמת קמטים באופן זמני, העלמת קמטים קבועה וכמובן העלמת קמטים עם שומן עצמי אשר נכנס לשימוש נפוץ ונרחב לאחרונה.
העלמת קמטים מיועדים לכל מי שרוצה להיפטר מהקמטים שמופיעים על גופו- בשביל יופי, בשביל הערכה עצמית או בשביל להחזיר את הנעורים אל הגוף ולא רק לשמור עליהם בנפש.

כיצד נוצרים הקמטים?

קמטים נוצרים כתוצאה מהתכווצות שרירי הפנים – קמטי ההבעה, הם אלה המשנים את צורת הפנים כאשר אנחנו שמחים, וצוחקים או עצובים ובוכים או מבוהלים, ללא שרירים אלה הפנים שלנו היו נראים כמו פני מסכה חסרי חיים.

בגיל צעיר, כאשר עור הפנים חלק ומתוח, רואים את הקמטים והקמטוטים רק כאשר השרירי מכווץ לאחר מכן העור חוזר להיות ישר וחלק כאשר השרירים רפויים. עם השנים והגיל, עור הפנים פחות גמיש ויותר רפוי. הוא אינו נמתח כאשר השרירים לא מכווצים. בשלב זה נראים בבירור קמטוטים ואף קמטים על עור הפנים.

הטיפול הוא טיפול נפוץ והוא מתאים לכל סוגי הקמטים ולא רק לקמטי הבעה, על ידי הזרקת חומרי מילוי מתחת לקמט ניתן לטפל בקמטים קבועים ועמוקים אשר אינם מושפעים מתנועות שרירי הפנים,ולקמטים עדינים המושפעים ממבנה העור.

בתשובה קצרה- לכולם. כאשר אנחנו קמים מדי בוקר ומהססים להסתכל במקרה כדי לא לראות את אותם קמטים של זקנה בעור הפנים, הצוואר והמחשוף.

כאשר אנחנו מאבדים את ההערכה העצמית שלנו כתוצאה של נזקי הגיל ופגמי השנים, וכאשר אנחנו לא מסוגלים להראות את הפנים שלנו בציבור כי אנחנו מפחדים ממה שאחרים יגידו- העלמת קמטים עשויה להיות התשובה עבורנו.

העלמת קמטים נותנים מענה לצורך של הרבה אנשים לשמור על חיוניות, יופי ונעורים לאורך שנים. עבור רבים מאיתנו הנעורים אינם מתבטאים רק בנפש, אלא גם בגוף, ולכן אנחנו זקוקים לשירותים של העלמת קמטים.

שיטות הטיפול

העלמת קמטים ניתן לבצע בשיטות טיפול שונות. בין השיטות השונות ניתן למנות העלמת קמטים באופן זמני, העלמת קמטים קבועה וכמובן העלמת קמטים עם שומן עצמי אשר נכנס לשימוש נפוץ ונרחב לאחרונה. העלמת קמטים מיועדים לכל מי שרוצה להיפטר מהקמטים שמופיעים על גופו- בשביל יופי, בשביל הערכה עצמית או בשביל להחזיר את הנעורים אל הגוף ולא רק לשמור עליהם בנפש.